Telewizja Przemysłowa

Dla Firmy, dla domu, w miejscach publicznych

Coraz częściej spotykane kamery w sklepach, restauracjach, na parkingach, na ulicach. Często zastanawiamy się, czy ktoś nas w tej chwili podgląda? Warto zadać sobie pytanie, po co montujemy takie systemy?

Telewizja Przemysłowa

Telewizja Przemysłowa zwana potocznie Monitoringiem Video ma na celu ochronę danego obiektu, dzięki czemu czujemy się bezpieczniej. Nawet gdy jesteśmy daleko od miejsca zainstalowania takiego systemu możemy przez sieć Internet zobaczyć co się dzieje w danej chwili na obiekcie. Umożliwia to Rejestrator Cyfrowy, który nagrywa wszystkie zdarzenia na dysk. Nagrania są przechowywane w pamięci urządzenia. Dzięki temu zawsze możemy Sprawdzić co się wydarzyło w konkretnym dniu i określonej godzinie. Obecny postęp technologiczny umożliwia zainstalowanie takich systemów nawet w domach prywatnych. Różnorodność kamer i rejestratorów zadowoli każdego klienta. Począwszy od najprostszych rozwiązań – zwykłych kamer - po kamery obrotowe z doświetleniem IR.

Co to jest doświetlenie IR?

Sa to reflektory podczerwieni zainstalowane najczęściej w kamerze, które są niewidoczne dla naszego oka. Sa dużo lepszym rozwiązaniem niż stosowanie tradycyjnego oświetlenia danego obiektu ( duże koszty energii elektrycznej). Zasięg takiego promiennika może wynosić nawet do 200m.

Co daje rejestrator Cyfrowy?

Rejestrator Cyfrowy jest jak komputer. Możemy w Nim ustawić szereg funkcji potrzebnych w celu ochrony danego obiektu. Do często stosowanych ustawień programowych rejestratora możemy zaliczyć:

Architektura systemu do monitoringu TV

W celu chęci zainstalowania takiego systemu prosimy o kontakt. Sporządzimy bezpłatną wycenę i ustalimy szczegóły.