Modernizacja domofonów

Na czym polega modernizacja domofonu? Modernizacja domofonu polega na unowocześnieniu oraz na trwałym ulepszeniu domofonu. Jeżeli w twoim budynku już jest stara instalacja czyli innymi słowy był kiedyś domofon, ale nie funkcjonuje najlepiej z wielu powodów np.

  1. Nie zawsze można porozmawiać przez domofon.
  2. Domofon wydaje dziwne dźwięki (buczy, szumi itp.).
  3. Słychać rozmowy innych lokatorów na dole.
  4. Brzęczy elektrozaczep w drzwiach itp.

Warto pomyśleć o modernizacji takiego systemu na nowszy i mniej awaryjny. Przy wyborze takiego rozwiązania udzielana jest 24 miesięczna gwarancja na wykonane prace. Zdarzają się sytuacje w których jest możliwe wykorzystanie starej instalacji. Zanim taką decyzję podejmiemy dokładnie sprawdzamy czy instalacja nadaje się do użycia. Przedstawiamy klientowi możliwość takiego rozwiązania. Jeżeli klient dokona wyboru takiej możliwości, to zmniejsza to koszty pracy między innymi z prowadzeniem przewodów czy przeprowadzeniem dodatkowych prac budowlanych typu kuciem, kładzenie korytek bądź rurek pcv, a tym samym minimalizuje zniszczenia na klatce i mieszkaniach podczas montażu. Zdarzają się także sytuacje, w których instalacja jest, ale na tynku. W związku z tym Nasza Firma jest w stanie wykonać modernizację istniejącej instalacji poprzez dokonanie prac typu schowania instalacji pod tynk lub uporządkowanie jej w korytkach. Wyżej wymienione prace wykonujemy na co dzień dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot oraz prywatnych inwestorów. Poniżej przedstawiamy za pomocą zdjęć przykład Naszej pracy jak wyglądał poprzedni system domofonowy, a jak wygląda po dokonanej modernizacji.

Nasza Firma chętnie przyjedzie i sprawdzi, czy w państwa bloku bądź kamienicy jest możliwość wykonania takiej modernizacji. Należy tylko wcześniej skontaktować się z Nami i umówić się na dogodny dla Państwa termin. Usługa dojazdu, sprawdzenia i wykonania kosztorysu jest bezpłatna. Czy warto wykonać taką modernizację? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie najlepiej skontaktuj się z nami. Z pewnością pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru.