Montaż domofonów

Nasza Firma oferuje montaż systemów domofonowych według potrzeb klienta. Po wcześniejszym kontakcie z Nami i umówieniu się w dogodnym dla klienta terminie przyjeżdżamy na obiekt, w którym ma zostać zamontowany system domofonowy. Wizyta taka jest bezpłatna i niezobowiązująca. Na miejscu zostaje przez Nas ustalony zakres przeprowadzonych robót oraz rodzaj montażu w taki sposób, aby system domofonu był dopasowany dla danego budynku. Rodzaj montażu jest zależny od tego czy obiekt na którym ma zostać zamontowany domofon jest budynkiem wielomieszkaniowym, jednorodzinnym, lokalem użytkowym czy nawet hotelem bądź pensjonatem. Poniżej przedstawiamy za pomocą zdjęć przykład budynku, w którym nie było systemu domofonowego.

Przed zamontowaniem domofonu w katowicach
Przed montażem systemu domofonowego
Po zamontowaniu domofonu w katowicach
Po montażu systemu domofonowego
Przed zamontowaniem unifonu w świętochłowicach śląskich
Przed montażem unifonu
Po zamontowaniu unifonu - świętochłowice
Po montażu unifonu

Uzgodnienia

Po dogłębnej analizie zakresu przeprowadzonej pracy wskazujemy klientowi jakie prace musiałyby zostać zrobione przez Naszą Firmę i uzgadniamy z klientem, czy taki zakres odpowiada jego oczekiwaniom. Właściciel Firmy po uzgodnieniu z klientem przygotowuje konkretną, bezpłatną ofertę wraz z wyceną pracy. Oferta uwzględnia szczegółowy kosztorys materiałów, robocizny oraz gwarancje na wykonane prace. Klient dokonuje wyboru:

Unifon

Unifonu


Kaseta domofonowa

Kasety domofonowej


Kosztorys

Finalizowanie prac

Czy przedstawiona oferta sprostała jego oczekiwaniom?. Jeżeli tak, to zostaje podpisana umowa na wykonanie prac. Nasza Firma jest czynnym podatnikiem VAT i z tego tytułu za każdą wykonana pracę wystawia faktury VAT. Co daje montaż systemu domofonowego? Gwarantujemy, że zadowolenie i bezpieczeństwo klienta.