O firmie Luck Serwis

Firma została założona i uzyskała wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej w 2011 roku. Początkowo firma była jednoosobowa, jednak rozwój firmy spowodował, że została poszerzona o dodatkowych i doświadczonych pracowników. Solidność i jakość wykonywanych usług zaowocowała tym, że zostały podjęte stałe współprace ze spółdzielniami i licznymi wspólnotami mieszkaniowymi na terenie Śląska, a w szczególności miasta Chorzów. Firma nie tylko skupia się na obsłudze spółdzielni czy wspólnot, ale również wychodzi naprzeciw osobom prywatnym, firmom czy instytucjom.

Jesteśmy otwarci dla każdego klienta i dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w jak najlepszy sposób. W związku z tym, że szanujemy każdego klienta podejmujemy decyzje, aby dostosować ofertę do konkretnych potrzeb. Naszej Firmie nie stoi nic na przeszkodzie, aby dostosować ofertę do konkretnej potrzeby klienta nawet poprzez wdrożenie nowych produktów i technologii. Częste uczestniczenie w szkoleniach pomaga Nam poznawać nowe systemy i produkty, które mają zostać wprowadzone na rynek. Dzięki temu klientom możemy zaoferować różne rozwiązania przy podjęciu decyzji o montażu danego produktu. Wykonujemy także całomiesięczny serwis domofonów (tzw. usługi konserwatorskie), gdzie Firma w razie awarii systemu naprawia usterkę bardzo szybko, sprawnie, dbale i bez problemów.

"Przed podjęciem decyzji o założeniu firmy nabierałem wiedzy i doświadczenia, pracując przez 10 lat na stanowisku konserwatora domofonów. Nabyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło mi w pełni wykwalifikować się w swoim zawodzie."

Łukasz Kolender właściciel i założyciel firmy

Zaufali nam

Wieloletni rozwój firmy, ciężka praca i zaangażowanie pozwoliło dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Ta lista na bieżąco się poszerza. Ze względu na tajemnicę służbową i bezpieczeństwo Naszych klientów nie możemy publikować wszystkich zabezpieczanych obiektów.

Certyfikaty i uznania

Gagarina Chorzów Referencje zarządcy ADM Chorzów Napisano o LuckSerwis w gazecie Chorzowianin Certyfikat Laskomex Certyfikat Firmy NET Certyfikat firmy ACO Podziękowania za organizację turnieju Ruch Chorzów Krzystofa Pasieki Certyfikat ELFON z zakresu instalacji cyfrowych systemów domofonowych Optima