MONITORING HD-TVI (TURBO HD)

Systemy które montuje się w technologi HD-TVI (Turbo HD) budowane są w oparciu o analogowy system transmisji danych. Technologia ta przekazuje dane za pomocą przewodów koncentrycznych, dzięki czemu podczas instalacji nie jest wymagana zmiana okablowania, która jest konieczne przy zakładaniu systemów monitoringu IP. Nowe instalacje można łączyć na przewodach typu skrętka internetowa. Monitoring HD-TVI to skuteczny system, który łączy w sobie najlepsze cechy systemów cyfrowych oraz analogowych.

Monitoring HD-TVI to wysoka jakość obrazu bez opóźnień w transmisji

Analogowy system monitoringu zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu w jakości HD, a także stabilną transmisję obrazu, która nie generuje opóźnień w emisji danych. W naszej ofercie mamy szeroki wybór m.in. kamer o wysokiej rozdzielczości, rejestratorów oraz dysków twardych do pracy ciągłej. Na ich bazie zbudować można kompletny system monitoringu HD-TVI. Uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach jesteśmy w stanie sprostać przy budowie dużych systemów monitorujacych.

Zestawy kamer dostosowane do indywidualnych potrzeb

W naszej ofercie mamy rozwiązania dopasowane do wymagań Klientów. Proponujemy popularne zestawy składające się z kilku bądź kilkunastu kamer, a także monitoring HD-TVI, w którego skład wchodzi nawet kilkadziesiąt urządzeń. Nasze systemy monitoringu wyposażone są w funkcję inteligentnego zapisu, dzięki któremu można śledzić obraz za pomocą łącza internetowego na urządzeniach przenośnych lub komputerze. Do plusów monitoringu HD-TVI należy także duży zasięg, sięgający nawet do 500 metrów.